На попуст!

DUNLOP 195/65R15 SPORT

7710ден 4500ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: B
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.