На попуст!

DUNLOP 205/55R16 SPORTMAXX RT

6500ден 4875ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Dunlop
Код на продуктот: DUNLOP
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: Y
Exterior Noise: 67
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.