На попуст!

GOODYEAR 195/65R15 EFFICIENT PERFORMANCE 2

8490ден 5500ден

На залиха
Категорија:

Опис

Код на продуктот: GOODYEAR
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.