На попуст!

KELLY 175/65R14 WINTER ST

4290ден 2700ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: W
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.