На попуст!

KELLY 195/60R15 HP

4,550.00ден 3,200.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: S
Width: 195
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.