На попуст!

KELLY 195/65R15 WINTER ST

5000ден 3200ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.