На попуст!

KELLY 225/45R17 UHP

5760ден 3700ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: W
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.