На попуст!

KELLY 225/45R17 WINTER HP

6540ден 4200ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.