На попуст!

MICHELIN 165/65R15 ENERGY SAVER+

6,760.00ден 5,070.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 165
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: 81
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: B
Wet Grip: A
Load Index: 81
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.