На попуст!

MICHELIN 185/65R15 PRIMACY 4

7,250.00ден 5,500.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise:
Fuel Efficiency:
Wet Grip:
Load Index:88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.