На попуст!

MICHELIN 225/45R17 PRIMACY 3 ZP

12,300.00ден 9,230.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise: 71
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: A
Antiflat: Yes
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.