На попуст!

NANKANG 135/80R12 NA-1

2,550.00ден 1,750.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 135
Profile: 80
Diameter: 12.0
Speed: T
Load Index: 69
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.