На попуст!

NANKANG 225/45R17 SV-2

5,230.00ден 4,000.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.