На попуст!

SAVA 205/50R17 INTENSA UHP2

8470ден 5500ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 205
Profile: 50
Diameter: 17.0
Speed: V
Reinforced: NO
Load Index: 93
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.