На попуст!

SAVA 225/45R17 ESKIMO HP2

7730ден 4800ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: Y
Exterior Noise: 66
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.