На попуст!

STARFIRE 155/65R14 W200 DOT 2017

3200ден 1800ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 75
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.