На попуст!

STARFIRE 165/70R13 W200

2550ден 1500ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 165
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 79
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.