На попуст!

STARFIRE 185/60R14 W200

3080ден 2400ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.