На попуст!

KELLY 155/65R13 WINTER ST

3980ден 2400ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: Kelly
Type: W
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 73
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.