На попуст!

KELLY 155/80R13 WINTER ST

2690ден 2000ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Kelly
Код на продуктот: KELLY
Type: W
Width: 155
Profile: 80
Diameter: 13.0
Speed: T
Load Index: 79
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.