На попуст!

MICHELIN 145/70R13 E3B

4,370.00ден 3,280.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 145
Profile: 70
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 71
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.