На попуст!

MICHELIN 195/65R15 ALPIN 6

6,450.00ден 4,000.00ден

Нема на залиха

Категории: , Ознака:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.