На попуст!

MICHELIN 145/65R15 ENERGY XT1

6,750.00ден 5,060.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 145
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 72
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.