На попуст!

MICHELIN 205/55R16 ALPIN 6

12290ден 7500ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.