На попуст!

MICHELIN 175/70R14 ENERGY SAVER+

5,970.00ден 4,480.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 70
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Load Index: 84
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.