На попуст!

MICHELIN 205/55R16 E – PRIMACY

8840ден 5900ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: W
Exterior Noise:
Fuel Efficiency:
Wet Grip:
Antiflat:
Load Index: 94
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.