На попуст!

MICHELIN 195/65R15 PRIMACY 4

7,260.00ден 4,750.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: C
Wet Grip: A
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.