На попуст!

NANKANG 145/70R12 SV3

3560ден 2300ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 145
Profile: 70
Diameter: 12.0
Speed: T
Load Index: 69
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.