На попуст!

NANKANG 205/55R16 NS-20

4,310.00ден 3,000.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 94
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.