На попуст!

NANKANG 205/45R17 NS 20

6,800.00ден 4,500.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 205
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 88
R/D R

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.