На попуст!

NANKANG SV-2 195/65R15

3690ден 2250ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.