На попуст!

NANKANG 235/60R16 SV -2

6,150.00ден 4,900.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 235
Profile: 60
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 104
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.