На попуст!

NANKANG 195/65R15 RX 615

3,870.00ден 2,900.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 195
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: H
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.