На попуст!

NANKANG 235/70R16 SV – 55

7,870.00ден 5,900.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: W
Width: 235
Profile: 70
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 106
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.