На попуст!

NANKANG 255/55R18 SP-5

9,720.00ден 7,290.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 255
Profile: 55
Diameter: 18.0
Speed: V
Exterior Noise: 76
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 109
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.