На попуст!

NANKANG 275/45R20 SP-7

12,020.00ден 9,690.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 275
Profile: 45
Diameter: 20.0
Speed: H
Exterior Noise: 72
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 110
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.