На попуст!

NANKANG 295/35R21 AS-1

15,990.00ден 11,990.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 295
Profile: 35
Diameter: 21.0
Speed: Y
Exterior Noise: 74
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: C
Reinforced: Yes
Load Index: 107
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.