На попуст!

SAVA 165/60R14 INTENSA HP

4,010.00ден 3,010.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 165
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 75
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.