На попуст!

SAVA 175/65R13 PERFECTA

4,650.00ден 3,200.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 80
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.