На попуст!

SAVA 255/40R19 INTENSA UHP2

12,710.00ден 8,000.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 255
Profile: 40
Diameter: 19.0
Speed: Y
Exterior Noise:
Fuel Efficiency:
Wet Grip:
Reinforced:
Load Index: 100
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.