На попуст!

SAVA 175/65R14 PERFECTA

4,150.00ден 2,700.00ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 175
Profile: 65
Diameter: 14.0
Speed: T
Exterior Noise: 68
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.