На попуст!

SAVA 185/60R15 ALLWEATHER

6530ден 4200ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.