На попуст!

SAVA 225/55R17 ALLWEATHER

14440ден 9000ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: A/S
Width: 225
Profile: 55
Diameter: 17.0
Speed: W
Exterior Noise:
Fuel Efficiency:
Wet Grip:
Reinforced: Yes
Load Index: 101
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.