На попуст!

SAVA 205/55R16 ESKIMO HP2

6,160.00ден 4,300.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 205
Profile: 55
Diameter: 16.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.