На попуст!

STARFIRE 175/70R14 W200

2920ден 2400ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 175
Profile: 70
Diameter: 14.0
Speed: T
Load Index: 84
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.