На попуст!

STARFIRE 185/65R15 W200

3290ден 2470ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Starfire
Код на продуктот: STARFIRE
Type: W
Width: 185
Profile: 65
Diameter: 15.0
Speed: T
Load Index: 88
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.