На попуст!

MICHELIN 225/45R17 ALPIN A6

16380ден 10500ден

На залиха
Категории: ,

Опис

Производител: Michelin
Код на продуктот: MICHELIN
Type: W
Width: 225
Profile: 45
Diameter: 17.0
Speed: H
Load Index: 91
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.