На попуст!

NANKANG 235/65R17 SP-5

7,990.00ден 5,990.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Nankang
Код на продуктот: NANKANG
Type: S
Width: 235
Profile: 65
Diameter: 17.0
Speed: V
Exterior Noise: 76
Fuel Efficiency: E
Wet Grip: B
Reinforced: Yes
Load Index: 108
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.