На попуст!

SAVA 155/65R13 ESKIMO S3

4,940.00ден 3,200.00ден

На залиха
Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: W
Width: 155
Profile: 65
Diameter: 13.0
Speed: Q
Load Index: 73
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.