На попуст!

SAVA 185/60R14 INTENSA HP

4000ден 3000ден

Нема на залиха

Категорија:

Опис

Производител: Sava
Код на продуктот: SAVA
Type: S
Width: 185
Profile: 60
Diameter: 14.0
Speed: H
Exterior Noise: 69
Fuel Efficiency: F
Wet Grip: C
Load Index: 82
R/D R

Дополнителни информации

Тип на гуми

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.